تبلیغات
:: دانلود رایگان نرم افزارهای کامپیوتر ؛ موبایل و هرچی که فکرش رو بکنی - ازداج انسان با رو بات ::
 
 
Welcome To My Site
 
   
   
Set Homepage | Add To Favorite
 

 
اضافهحذف

 
 
   
 
 
 
  منوی اصلی  
 

صفحه ی اصلی
 تماس سریع با مدیریت
 پست الکترونیک مدیر

 
  آرشیو  
  »  شهریور 1387 (1)
»  تیر 1387 (1)
»  خرداد 1387 (1)
»  اسفند 1386 (1)
»  بهمن 1386 (1)
»  دی 1386 (1)
»  آبان 1386 (3)
»  شهریور 1386 (1)
»  مرداد 1386 (2)
 
  موضوعات  
   
  آمار سایت  
  امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل بازدیدها :
كل مطالب :
كل نظرات :
ایجاد صفحه : - ثانیه

   

 

:: ازداج انسان با رو بات
 عمومی ,
   
تلاش "مارتین" برای ازدواج با یک ربات به شکست انجامید زیرا دادگاه بلژیک ازدواج انسان با ربات را مخالف قانون این کشور دانست. 
به گزارش شیعه آنلاین، "مارتین" در این باره می گوید: من پیشتر با زنی ازدواج کرده بودم و دارای یک بچه بودم اما دیگر از زندگی کردن با زنان خسته و از وی جدا شدم. اکنون برای درآمدن از تنهایی قصد دارم با یک ربات ازدواج کنم اما آنان (مقامات دادگاه) به من این اجازه را نمی دهند. 
این درحالیست که از سوی دیگر زنی در هلند به نام "بامیلا" اعلام کرد که به دلیل اینکه تاکنون ازدواج نکرده، اکنون سالهاست که با ربات روابط ج ن س ی دارد و زندگی در کنار آنرا دوست دارد و احساس خوشبختی می کند 
"بامیلا" در ادامه افزود: به زنانی که دوست ندارند با مردان ازدواج کنند، توصیه می کنم با ربات ازدواج کنند زیرا می تواند به خوبی احساسات زنان را درک کند. 
در همین راستا "یمون فان فال" صاحب یکی از فروشگاههای ربات فروشی در هلند می گوید: سالهاست که بسیاری از هلندی ها که دوست ندارند با انسان دیگری زندگی کنند، ربات را برای زندگی مشترک خود انتخاب می کنند زیرا زندگی با ربات به هیچ وجه مشکلاتی را در پی ندارد. 
وی در ادامه افزود: در حال حاضر قیمت اینگونه رباتها بسیار گران است به همین دلیل چندی پیش سمیناری در شهر "ماستریخت" در جنوب هلند برگزار شد و طی آن کارشناسان تلاش کردند راهی برای تولید ارزان این ربات بیابند تا در آینده ای نزدیک خرید آن برای همگان امکان پذیر باشد. آنان پیش بینی کردند این کار در ده سال آینده قابل دسترسی باشد. 
گفتنی است خبر برگزاری این سمینار طی گزارشی از سوی شبکه خبری BBC نیز اعلام شد. در این گزارش آمده: این سمینار پس از ارائه پایان نامه فوق لیسانس "دیوید لیوی" 63 ساله و شطرنج باز سرشناس اسکاتلندی برگزار شد. پایان نامه وی در مورد روابط میان انسان و ربات بود. 

"دیوید لیوی" که پژوهش های بسیاری در این زمینه داشته، گفت: در حال حاضر ربات کاربرد زیادی دارد. در کارهای صنعتی، کارخانجات و غیره اما رباتی که برای ازدواج وارد بازار شده، به مدت زمان گذشته زیادی برنمی گردد اما در همین مدت کوتاه استقبال زیادی از آن شده است. 

از سوی دیگر "رونالد آرکین" کارشناس ربات در این باره گفت: پیش بینی می کنم حداقل تا سال 2050 به مردم اجازه ازدواج با ربات به صورت قانونی داده نشود. 
گفتنی است ربات بازیگران و خوانندگان سرشناس جهان نیز در چند وقت اخیر وارد بازار شده تا در صورت تمایل، مشتریان بتوانند با این رباتها ازدواج کنند. 
سال هاست بسیاری از هلندی ها که دوست ندارند با انسان دیگری زندگی کنند، ربات را برای زندگی مشترک خود انتخاب می کنند! زیرا زندگی با ربات به هیچ وجه مشکلاتی را در پی ندارد. اما مشکلی که در حال حاضر وجود دارد قیمت بسیار بالای این ربات هاست. 
کارشناسان هلندی قصد دارند، ربات های همسر با قیمت ارزان در ده سال آینده وارد بازار کنند و به این ترتیب چاره ای برای جوانانی که هزینه تشکیل زندگی مشترک را ندارند، بیاندیشند! 
به گزارش برنا، چندی پیش سمیناری در شهر "ماستریخت" در جنوب هلند برگزار شد و کارشناسان هلندی روابط میان انسان و ربات در این سمینار، اعلام کردند: قصد دارند ربات همسری را طراحی و تولید نمایند تا با قیمتی مناسب وارد بازار شده تا همگان بتوانند از آن استفاده کنند! طبق پیش بینی کارشناسان هلندی، ربات همسر با قیمت مناسب در ده سال آینده به طور حتم وارد بازار خواهد شد! 
"دیوید لیوی" اسکاتلندی که به عنوان یکی از کارشناسان روابط میان انسان و ربات در سمینار "ماستریخت" حضور داشت، طی سخنانی اظهار کرد: در حال حاضر ربات کاربردهای زیادی در زمینه های صنعتی، کارخانجات و دیگر زمینه ها دارد. رباتی که برای ازدواج و با قیمت بسیار بالا در چند ماه اخیر وارد بازار شده، مورد استقبال بسیار گرم هلندی ها قرار گرفته است! 
همچنین کارشناسان ربات اعلام کردند: ربات بازیگران و خوانندگان سرشناس جهان نیز وارد بازار می شود تا در صورت تمایل، مشتریان بتوانند با این ربات ها ازدواج کنند! 
البته این طور به نظر می رسد تلاش کارشناسان هلندی در این زمینه، ارائه راهکارها برای ترویج ازدواج ارزان قیمت و بالا بردن افزایش آمارهای مربوط به استحکام خانواده است! زیرا تاکنون هر چه برنامه و طرح ارائه داده اند، موفق نبوده و این بار تصمیم گرفته اند از ماشین ها کمک بگیرند! 
از سوی دیگر "رونالد آرکین" دیگر کارشناس ربات در این باره گفت: پیش بینی می کنم حداقل تا سال 2050 به مردم اجازه ازدواج با ربات به صورت قانونی داده نشود. 
به گفته "یمون فان فال"؛ فروشنده یکی از فروشگاه های ربات در هلند، سال هاست بسیاری از هلندی ها که دوست ندارند با انسان دیگری زندگی کنند، ربات را برای زندگی مشترک خود انتخاب می کنند! زیرا زندگی با ربات به هیچ وجه مشکلاتی را در پی ندارد. اما مشکلی که در حال حاضر وجود دارد قیمت بسیار بالای این ربات هاست. 
آن گونه که به نظر می رسد؛ با توجه به درصد زیاد آمارهای طلاق در کشورهای غربی، کارشناسان آنها تصمیم گرفته اند برای رفع این مشکل چاره اساسی پیدا کنند و ماشین را بجای انسان وارد زندگی این خانواده ها کنند! زیرا انسان کنونی در جهان غرب دیگر تحمل انسان دیگری را ندارد و می خواهد وقت خود را با ربات ها صرف کند! حال این ربات اگر با چهره یک هنرپیشه یا خواننده مورد علاقه اش هم باشد، بهتر است!
ارشناسان هلندی قصد دارند، ربات های همسر با قیمت ارزان در ده سال آینده وارد بازار کنند و به این ترتیب چاره ای برای جوانانی که هزینه تشکیل زندگی مشترک را ندارند، بیاندیشند! 
چندی پیش سمیناری در شهر «ماستریخت» در جنوب هلند برگزار شد و کارشناسان هلندی روابط میان انسان و ربات در این سمینار، اعلام کردند: قصد دارند ربات همسری را طراحی و تولید نمایند تا با قیمتی مناسب وارد بازار شده تا همگان بتوانند از آن استفاده کنند! 
طبق پیش بینی کارشناسان هلندی، ربات همسر با قیمت مناسب در ده سال آینده به طور حتم وارد بازار خواهد شد! 
«دیوید لیوی» اسکاتلندی که به عنوان یکی از کارشناسان روابط میان انسان و ربات در سمینار «ماستریخت» حضور داشت، طی سخنانی اظهار کرد: در حال حاضر ربات کاربردهای زیادی در زمینه های صنعتی، کارخانجات و دیگر زمینه ها دارد. رباتی که برای ازدواج و با قیمت بسیار بالا در چند ماه اخیر وارد بازار شده، مورد استقبال بسیار گرم هلندی ها قرار گرفته است! 
به گزارش برنا کارشناسان ربات اعلام کردند: ربات بازیگران و خوانندگان سرشناس جهان نیز وارد بازار می شود تا در صورت تمایل، مشتریان بتوانند با این ربات ها ازدواج کنند! البته این طور به نظر می رسد تلاش کارشناسان هلندی در این زمینه، ارائه راهکارها برای ترویج ازدواج ارزان قیمت و بالا بردن افزایش آمارهای مربوط به استحکام خانواده است! زیرا تاکنون هر چه برنامه و طرح ارائه داده اند، موفق نبوده و این بار تصمیم گرفته اند از ماشین ها کمک بگیرند! 
با توجه به درصد زیاد آمارهای طلاق در کشورهای غربی، کارشناسان آنها تصمیم گرفته اند برای رفع این مشکل چاره اساسی پیدا کنند و ماشین را بجای انسان وارد زندگی این خانواده ها کنند! زیرا انسان کنونی در جهان غرب دیگر تحمل انسان دیگری را ندارد 
از سوی دیگر «رونالد آرکین» دیگر کارشناس ربات در این باره گفت: پیش بینی می کنم حداقل تا سال 2050 به مردم اجازه ازدواج با ربات به صورت قانونی داده نشود. 
به گفته «یمون فان فال» ؛ فروشنده یکی از فروشگاه های ربات در هلند، سال هاست بسیاری از هلندی ها که دوست ندارند با انسان دیگری زندگی کنند، ربات را برای زندگی مشترک خود انتخاب می کنند! زیرا زندگی با ربات به هیچ وجه مشکلاتی را در پی ندارد. اما مشکلی که در حال حاضر وجود دارد قیمت بسیار بالای این ربات هاست. 
آن گونه که به نظر می رسد؛ با توجه به درصد زیاد آمارهای طلاق در کشورهای غربی، کارشناسان آنها تصمیم گرفته اند برای رفع این مشکل چاره اساسی پیدا کنند و ماشین را بجای انسان وارد زندگی این خانواده ها کنند! 
زیرا انسان کنونی در جهان غرب دیگر تحمل انسان دیگری را ندارد و می خواهد وقت خود را با ربات ها صرف کند! حال این ربات اگر با چهره یک هنرپیشه یا خواننده مورد علاقه اش هم باشد، بهتر است!
منبع :
 

 

 

:: آخرین مطالب ارسالی
 مطالب مرتبط:
 

» ازداج انسان با رو بات
» Microsoft VS general motor
»
»
» فیلتر شکن ایرانی
»
» خواندن فایل های PDF با Foxit Reader
» اجرا و تبدیل فایل های بیک و بلعکس با مجموعه یRadTools
» ساخت کتاب های الکترونیک(با فرمت اجرایی) با EBook Pack Express 1.75
» قضیه ریدمان
» سورس کد
» قویترین نرم افزار آنتی فیلتر فارسی در ایران

 


:: صفحات سایت
 سایر قسمت ها:
 

 


  نویسندگان  
 
 
  لینکستان  
 

:: زیباترین قالب های وبلاگ ::
fajr-us.coo.ir
**بزرگترین آرشیو ایران**
>> IRAN CLUBS
2deh
معرفی و دانلود جدیدترین نرم افزارها

 
 

لینكدونی

 
 

 قویترین نرم افزار آنتی فیلتر (-)

 
 

نظرسنجی

 
 

نظر شما درباره وبلاگ ما چیست ؟ 
 

طراح قالب

 
 

با تشکر از سایت ایران قالب که ما را در طراحی و ساخت این قالب یاری نمودند  

بزرگترین مرجع قالب وبلاگ ایران